جمعه 10 تير 1401 - 2 ذيحجه 1443 - 2022 ژولاي 01 - ساعت 20:43
73رکورد در مدت زمان 0.062ثانیه
جستجو برای :
آیه «الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏ اند و دل هایشان به یاد خدا آرام می ‏گیرد، آگاه باش که با یاد خدا دل ها آرامش مى یابد» مصداق عینی برای درمان افسردگی و ناامیدی است.
یا خدا یا شیطان؟ 26 فروردین 1397 12:48
خط حزب اللَّه همان خط ولایت و بریدن از غیر خدا و پیامبر و اوصیای او است. در مقابل به هنگام توصیف" حزب شیطان" که در آیات قبل در همین سوره مجادله به آن اشاره شده، بارزترین نشانه های آنها را همان نفاق و دشمنی با حق و فراموشی یاد خدا و دروغ و نیرنگ می شمرد.
چرا مرگ بر آمریکا؟ 22 آبان 1394 23:39
شعار مرگ بر آمریکا، در واقع، گویای اوج بیزاری مردم ایران از سیاست های آمریکاست.
براساس گزارش این مرکز، در آمارگیری که در 230 کشور جهان درباره پیروان ادیان مختلف انجام شده است، دین اسلام 23 درصد پیرو دارد. این مرکز همچنین در گزارش خود آورده است دین اسلام 1.6 میلیارد نفر پیرو دارند این گزارش می افزاید دین اسلام بیش از دیگر ادیان درحال گسترش در جهان است.
«کرونا» بهانه ای شده است تا رسانه های ضدانقلاب و شبکه های ماهواره ای پارسی زبان، علیه دین و اعتقادات هجمه های سنگینی وارد کنند.
قرنطینه در ایران جواب نمی دهد و علت اصلی نیز فرهنگ مردم است. فرهنگ مردم ما تحکم و اجبار و الزام را تاب نمی آورد. مسوولین ناگزیرند به این منطق و فرهنگ توجه کنند و ابتدا با هدایت و راهنمایی مردم را مجاب کنند تا همراهی داشته باشند.
جهت تعمیق و اشاعه فرهنگ انتظار، هر شب راس ساعت ۲۱ دعای سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را با هم قرائت می کنیم.
پنجمین و آخرین قسمت از گفتگوی تفصیلی دبیرکل حزب الله لبنان با دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، امشب ساعت ۲۰ از شبکه ی سه سیما پخش خواهد شد.
برخی رسانه های نزدیک به سعودی مدعی شهادت فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به حومه حمص در سوریه شدند که برای چندمین بار پیاپی تکذیب شد؛ اما پشت پرده شایعه شهادت فرماندهان ایرانی چیست؟
در اطاعت خدا منظور پیروى از احکامى است که به عنوان وحى بر قلب آن حضرت نازل شده و مورد حکم و خطاب تمام مؤمنین هستند. قرآن کریم کلام خدا و وحى حضرت احدیّت است براى جمیع مردم. بنابر این اطاعت از خدا یعنى اطاعت از کلام خدا که همان قرآن کریم است.
  • تعداد رکوردها : 73