جمعه 10 تير 1401 - 2 ذيحجه 1443 - 2022 ژولاي 01 - ساعت 22:6
73رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
جستجو برای :
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: اگر امروز صادقانه عمل کرده و تنبلی، کوته بینی و ساده نگری نکنیم می توانیم ایران را به همان قله ابتدای حکومت اسلامی در زمان پیغمبر(ص) برسانیم.
به گفته امام جماعت مسجدی در فنلاند درحالی هر که هفته حدود ۱۰۰ شرکت کننده در نماز جمعه دارند، این هفته بیش از ۶۰ هزار نفر در پخش «آنلاین» نماز جمعه شرکت کرده اند.
عنوان معامله قرن به زبانی ساده عبارت است فروش فلسطین به صهیونیست ها در ازای به رسمیت شناختن دولت قوم یهود در کل فلسطین تاریخی و ایجاد روابط رسمی بین کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی بدون آنکه دولتی فلسطینی در فلسطین به وجود آید.
تحلیلگران اسرائیلی هم چنان در حال مطالعه وضعیت و خطرات و ضرورت توافق همه احزاب بر تشکیل دولت ملی فوق العاده متشکل از همه احزاب از جمله عرب ها برای مقابله با خطرات این ویروسی هستند که با شتاب در حال فراگیر شدن در دنیاست.
رئیس جمهوری آمریکا فاش کرد که دولتش از مقام های سوریه برای آزادسازی شهروند آمریکایی درخواست کمک کرده و نامه ای با این مضمون به دمشق ارسال کرده است. به گزارش العالم به نقل از روسیا الیوم، "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری آمریکا، امروز- پنجشنبه- طی کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، ایالات متحده تمام تلاش خود را برای آزادی "آستین تیس" روزنامه نگار در سوریه انجام داده است. ترامپ گفت: "ما روی کمک مقام های سوریه حساب می کنیم و اخیرا نامه ای برای آنها ارسال کرده ایم."
«حامد الموسوی»، نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق، ادعاهای واشنگتن در مورد استفاده از فرودگاه بین المللی کربلا به عنوان انبار اسلحه را که هفته گذشته توسط هواپیماهای آمریکایی بمباران شد، دروغ خواند.
سیاست های نفتی بن سلمان و کرونا هر دو منجر به آن شده که سال 2020 شاهد یک بحران اقتصادی جهانی باشد.
پایگاه عین الاسد در ۱۰۸ کیلومتری غرب «الرمادی» پایگاهی است که اصلی ترین بخش حمله موشکی بامداد روز ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ مصادف با هفت ژانویه ۲۰۲۰ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انتقام خون حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش، نسبت به این پایگاه صورت گرفت.
مداح مشهدی که گفته شده یکی از لیدرهای اتفاقات دوشنبه شب در مشهد است و ویدئوی معروفی از او در شبکه های اجتماعی منتشر شده، می گوید صف او و همراهانش از جمعیتی که به ورودی حرم حمله کردند جدا بوده است
کشتار شیعیان هند به جرم مسلمان بودن
  • تعداد رکوردها : 73