دوشنبه 24 مرداد 1401 - 18 محرم 1444 - 2022 آگوست 15 - ساعت 23:14
73رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
جستجو برای :
موارد فنی و رفع اشکال 26 اردیبهشت 1399 21:6
موارد فنی و رفع اشکال
حقایقی در مورد بیت المقدس
شهید ابومهدی المهندس و سردار شهید قاسم سلیمانی، دو هم­رزم قدیمی، از سالیان دور در میدان­ های مبارزه جبهه مقاومت، دوشادوش یکدیگر، می­ جنگیدند؛ به خصوص در پاک­ سازی سرزمین­ های اشغال شده عراق و سوریه از تروریست ­های تکفیری­ داعش. اما ابومهدی همواره خود را "سرباز حاج قاسم معرفی می­کرد، که به این سربازی افتخار می­ کند".
سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه بود که ساعت ۱ بامداد روز ۱۳ دی ماه امسال توسط نیرو های ارتش تروریستی آمریکا در فرودگاه بر اثر حمله ۳ موشک لیزری از پهپاد آمریکایی به همراه شهید ابومهدی المهندس و چند تن از فرماندهان الحشد الشعبی به شهادت رسید.
علی جان تو کیستی؟ 23 اردیبهشت 1399 15:25
جرج جرداق دانشمند مسیحی، ای علی علیه السلام: اگر بگویم تو از مسیح بالاتری، دینم نمی پذیرد و اگر بگویم او از تو بالاتر است، وجدانم نمی پذیرد نمی گویم تو خدا هستی. پس خودت به ما بگو که تو کیستی؟
آیه سی و دوم سوره مائده در بیلبوردهای بهداشتی کشور هلند: «هر کس، انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است...
با توجه به فرمایش رهبری معظم که تعداد افراد اسپانیولی زبان، کمتر از انگلیسی زبان ها نیستند و حتی طبق آمار رسمی تعداد آنها از انگلیسی زبان ها هم بیشتر است ، متون اسپانیولی زیر را برای این طرح و معرفی امام زمان ، آماده و ترجمه کرده ایم تا استفاده کنید.
رهبر انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت نیمه ی شعبانِ امسال و با اشاره به مشکلاتی که به خاطر کرونا برای برخی مردم پیش آمده، فرمودند: «ماه رمضان، ماه انفاق و ایثار و کمک به مستمندان است؛ چه خوب است که یک رزمایش گسترده ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا که این اگر اتّفاق بیفتد، خاطره ی خوشی را از امسال، در ذهنها خواهد گذاشت.»
وزارت کشور آلمان امروز در بیانیه ای حزب الله را بعنوان یک سازمان تروریستی معرفی کرد و گفت فعالیت های آن را در خاک این کشور اروپایی ممنوع کرده است.
  • تعداد رکوردها : 73