يکشنبه 13 آذر 1401 - 11 جمادي الاول 1444 - 2022 دسامبر 04 - ساعت 16:23
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی  ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266864
تاریخ انتشار : 29 اسفند 1398 0:5
تعداد بازدید : 723

درخواست کمک آمریکا از مقام های سوریه برای آزادسازی خبرنگارش

رئیس جمهوری آمریکا فاش کرد که دولتش از مقام های سوریه برای آزادسازی شهروند آمریکایی درخواست کمک کرده و نامه ای با این مضمون به دمشق ارسال کرده است. به گزارش العالم به نقل از روسیا الیوم، "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری آمریکا، امروز- پنجشنبه- طی کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، ایالات متحده تمام تلاش خود را برای آزادی "آستین تیس" روزنامه نگار در سوریه انجام داده است. ترامپ گفت: "ما روی کمک مقام های سوریه حساب می کنیم و اخیرا نامه ای برای آنها ارسال کرده ایم."

رئیس جمهوری آمریکا فاش کرد که دولتش از مقام های سوریه برای آزادسازی شهروند آمریکایی درخواست کمک کرده و نامه ای با این مضمون به دمشق ارسال کرده است.

به گزارش العالم به نقل از روسیا الیوم، "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری آمریکا، امروز- پنجشنبه- طی کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، ایالات متحده تمام تلاش خود را برای آزادی "آستین تیس" روزنامه نگار در سوریه انجام داده است.

ترامپ گفت: "ما روی کمک مقام های سوریه حساب می کنیم و اخیرا نامه ای برای آنها ارسال کرده ایم."

رئیس جمهوری آمریکا گفت: "ای سوریه، خواهش می کنم با ما همکاری کنید، در مورد تمامی چیزهای خوبی که ما به خاطر سوریه انجام داده ایم، فکر کنید. ما از داعش نجات یافتیم. ما به خاطر سوریه کارهای زیادی انجام دادیم. اگر شما آستین را در سریع ترین زمان آزاد کنند بسیار سپاسپگزار خواهیم بود."

آستین، روزنامه نگار آمریکایی که با تعدادی از رسانه های کشورش همکاری می کرد، در سال 2012 در جریان حضورش در سوریه مفقود شده است. واشنگتن ادعا می کند نظام دمشق این روزنامه نگار را بازداشت کرده است.